Lapkričio mėnesį vyko respublikinis kūrybinės inžinerijos konkursas priešmokyklinio amžiaus vaikams „Vaikų pyragai kvepia kitaip“ , kurį organizavo Alytaus Senamiesčio pradinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo mokytojos Inga Nastulevičienė ir Ala Vološina.

Konkurso tikslas ­– paminint tarptautinę Pyragų dieną, skatinti kritiškai ir kūrybiškai mąstyti, patirti kūrybos ir atradimo džiaugsmą. Džiugu, kad šis konkursas padėjo atskleisti ne tik individualius vaiko gebėjimus, bet ir skatino bendradarbiauti , dalintis inovatyviomis idėjomis, spręsti kūrybiškai užduotis.

I vietos nugalėtoja – Matėja Navickaitė iš Kelmės lopšelio – darželio „Ąžuoliukas“, II vieta – „Pelėdžiukų“ grupės vaikai iš Vilniaus „Spygliuko“ lopšelio – darželio, III vieta atiteko priešmokyklinukams iš Alytaus Likiškėlių progimnazijos. Daugiausia patiktukų „Facebook“ socialiniame tinkle surinko „Kosminiai keksiukai“, kuriuos pagamino Alytaus Dainavos progimnazijos priešmokyklinukai. Konkurso nugalėtojai galės džiaugtis dovanomis: konkurso rėmėjos Neilos Nastulevičiūtės sukurtais vardiniais pakabukais – keksiukais, o taip pat įvairių priemonių kūrybiniams sumanymams atlikti krepšeliu.

Konkursas buvo įgyvendinamas pagal Europos Sąjungos lėšomis finansuojamą Erasmus+  KA1 programos projektą „Pasaulis – mano klasė“.

 

Keisti dydį-+=