Vasario 4 dieną 1–4 klasės dalyvavo didžiausioje  nuotolinėje pamokoje Lietuvoje „Mokonomika”, kurios pradžioje prie ekranų susirinkusius apie 130 mūsų mokyklos mokinių pasveikino Švietimo, mokslo ir sporto ministrė J. Šiugždinienė bei Swedbank vadovė Lietuvoje I. Skisaker.

Į pamokas buvo pakviesta daug mokytojų, žinomų Lietuvoje veidų, kurie pasakojo apie kūrybą, finansinį raštingumą, pilietiškumą, aktyvų fizinį judėjimą. Klausydami skauto vadovo, mokiniai sužinojo daug naujienų, žaidė žaidimą, kuris lavina atmintį, vaizduotę, susipažino su skauto kuprine bei priėmė iššūkį „Palik pasaulį gražesnį, nei radai“.

Vaikus sužavėjo Gilučių šeimos patarimai, kaip išradingai organizuoti gimtadienio šventę be papildomų išlaidų – tikimės, kad kiekvienas vaikas, organizuodamas pobūvį, pasinaudos išgirstais pasiūlymais. O kartu su karate meistre mokiniai ne tik išbandė keletą rytų kovos pratimų, bet ir sužinojo, kokia yra čempionės J. Žilinskienės sveikų pusryčių paslaptis.

Tvaraus verslo vystytoja M. Paukštė mokinius mokė tausoti nenaudojamus drabužius, juos prikelti „antram gyvenimui“. Kiekvienas vaikas atskleidė savo kūrybiškumą, senus džinsus paversdamas  naujomis prijuostėmis – smagu į namus parsinešti savo rankomis pasiūtą gaminį.

Mokiniams šios pamokos paliko labai didelį įspūdį. Jie teigia, kad išgirdo labai įdomios informacijos, susipažino su įdomiais ir įžymūs žmonėmis. Patiko ir tai, kad gavo patarimų, kaip siekti rezultato ir kaip nustebinti kitus balioną skraidinant per virvutę. Kitoks mokymasis už mokyklos „sienų“ yra reikšmingas kaip ir mokymasis mokykloje – įvairiapusiškas lavinimasis padeda tobulėti tiek kaip asmenybei, tiek kaip mokiniui.

Keisti dydį-+=