3b klasės mokiniai lankėsi VŠĮ Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro Globos skyriuje. Tai pačių mokinių rudenį vykusios „Pyragų dienos“ labdaros akcijos tęsinys. Trečiokai nusprendė surinktas už parduotus saldumynus  lėšas paaukoti Globos namų gyventojams. Pasitarę su tėveliais ir Globos namų administracija nutarė kiekvienam senoliui padovanoti šiltas megztas vilnones kojines.

Susirinkusiems seneliams vaikai įteikė šiek tiek pavėluotą dovaną – vaikišką šypseną, džiugų šurmulį ir keletą dainų. Aplankė kambariuose tuos, kurie dėl sveikatos negalėjo ateiti į susitikimą. Ant stalelio prie lovos paliko atminimo dovanėles. Tikimės, kad tamsų žiemos vakarą nušvies ir širdį šildys vaikų su tėveliais pagaminti žibintai, o popieriniai angeliukai saugos nuo liūdnų minčių.

Viešnagės metu  vaikai sužinojo, kaip reikia taisyklingai stovėti ir sėdėti, kad nereikėtų medicininės reabilitacijos paslaugų. Parvažiavę į mokyklą, susėdę į suolus dalinosi apsilankymo įspūdžiais: „sužinojau, kad čia seneliai sportuoja“, „pamačiau, kad jiems sunku vaikščioti ir judėti“, „darbuotojai nuoširdžiai rūpinasi seneliais“, „buvo keista ir net truputį baugu, nes seneliai buvo labai seni“, „iš pradžių buvo truputį liūdna, nes seneliai sunkiai serga“, „jie nuoširdžiai džiaugėsi mūsų atvykimu, mūsų laukė“.

Ačiū VŠĮ Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro direktorei Irmai Maskeliūnienei ir Globos skyriaus darbuotojams už suteiktą galimybę aplankyti senolius. Ačiū 3b klasės bendruomenei, auginančiai pagarbą senatvei, atjautą sergančiam…

Keisti dydį-+=