2022 metų mokyklos ir mokinių laimėjimai

♦ Respublikiniame piešinių konkurse „Atrakcionų karuselė” 1b kl. mokinė Morta Kajokaitė užėmė I vietą (mokytoja Sigutė Martinėnienė).

♦ 1-5 klasių mokinių krikščioniškos muzikos festivalyje-konkurse „Meilės giesmės” „Senamiestuko natelės” pelnė šauniausio kolektyvo nominaciją (mokytoja Aušra Pajedaitė-Jarmalavičienė).

♦ Vaikų piešinių konkurse „Krepšiniui – 100″ 4b kl. mokinė Ema Mackevičiūtė užėmė II vietą, 4b kl. mokinė Justė Karvelytė pelnė nominaciją už temos aktualumą (mokytoja Virginija Aleškevičienė). 

♦ Tarptautiniame matematikos konkurse „Pangea 2022″ 2b kl. mokinė Aurėja Jaruševičiūtė antrokų grupėje užėmė I vietą (mokytoja Asta Gudaitienė).

♦ Anglų kalbos kengūros prizininkai. Auksinė kengūra – 4c kl. mokinė Aurėja Pušinskaitė, 3c kl. mokinė Austėja Jonynaitė, mokinys Jokūbas Navikas, 4a kl. mokinys Kajus Maslauskas, 4c kl. mokinė Liepa Mališauskaitė, 3b kl. mokinė Miglė Kuniejūtė. Sidabrinė kengūra: 4c kl. mokiniai Augustas Stankauskas, Martynas Ambroževičius, 3a kl. mokinė Barbora Raveikytė, 3b kl. mokiniai Kristupas Kochansko, Tadas Sausis, 4a kl. mokinė Lukrezija Zubrutė. Oranžinė kengūra: 3a kl. mokinė Dorotėja Juciūtė, 4a kl. mokinys Naglis Kandratavičius. Mokinius rengė mokytojos: Agnė Savastė ir Dovilė Linauskė.

♦ Lietuvių kalbos kengūros prizininkai: auksinė kengūra – 2a kl. mokinei Austėjai Tacionytei (mokytoja Inga Kazlauskienė), 4a kl. mokiniui Benui Venckui (mokytoja Svetlana Vološenko), sidabrinė kengūra – 2b kl. amokinei Aurėjai Jaruševičiūtei (mokytoja Asta Gudaitienė), oranžinė kengūra – 2a kl. mokinei Saulei Slavinskaitei (mokytoja Inga Kazlauskienė).

♦ VIII nacionaliniame vaikų piešinių konkurse „Lietuvos paukščiai” priešmokyklinės ugdymo grupės „Bitutės” ugdytinis Adriju s Balynas užėmė III vietą (mokytoja Inga Nastulevičienė).

♦ Tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra” Alytaus miesto savivaldybėje 1b kl. mokinė Kornelija Vaičiulytė užėmė I vietą (Lietuvoje – 13 vietą) (mokytoja Jolita Šiupynaitė), 4c kl. mokinys Simas Vigraitis (mokytoja Aušra Gudaitienė) užėmė 3 vietą.

♦ VI- ajame tarptautiniame vaikų ir jaunimo meninės raiškos konkurse-festivalyje „Linksmosios sūpynės” 1c kl. mokinė Liepa Karčiauskaitė ir 1a kl. mokinys Arnas Janavičius užėmė I vietą (mokytoja  Aušra Pajedaitė-Jarmalavičienė).

♦ Alytaus miesto 3-4 kl. mokinių fotografijos konkurse „Mano Alytus” 3c kl. mokinė Paulina Jankauskaitė užėmė I vietą (mokytoja Zita Belevičienė).

Alytaus miesto bendrojo ugdymo įstaigų mokinių piešinių konkurse „Patyčios nėra gerai” 2c kl. mokinė Ugnė Kareivaitė tapo laureate (etikos mokytoja Sigutė Martinėnienė).

♦ Respublikiniame pradinių klasių kūrybinių darbų konkurse „Žydintis medis 2022″ 1b kl. mokinė Kotryna Klimavičiūtė užėmė II vietą pirmų klasių grupėje (mokytoja Jolita Šiupynaitė).

♦ Respublikiniame pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurse „Tariu lietuvišką žodį” 1b kl. mokinės Austėja Skrabulytė užėmė III vietą (mokytoja Jolita Šiupynaitė).

♦ Respublikiniame konkurse „Šešėlis tamsoje 2022″ 2a kl. mokinys Elijus Stasiukynas užėmė II vietą, o 2a kl. mokinei Eivilei Eidukynaitei skirta publikos balso nominacija.

♦ Respublikiniame KINGS LYGA projekte 3a kl. mokinė Atėnė Valaitytė laimėjo matematikos, lietuvių kalbos ir anglų kalbos aukso medalius (mokytoja Gražina Zmitrulevičienė).

♦ Respublikiniame KINGS LYGA projekte 3c kl. mokinys Benas Venckus laimėjo lietuvių kalbos aukso medalį (mokytoja Zita Belevičienė).

♦ Alytaus miesto pradinių klasių mokinių virtualiame meninio skaitymo konkurse „Tau, Lietuva“ 1b klasės mokinė Austėja Skrabulytė užėmė I vietą (mokytoja Jolita Šiupynaitė).

♦ Respublikiniame mokslinių-tiriamųjų darbų konkurse „Mano žvilgsnis į supantį pasaulį” 3c kl. mokinys Dovydas Jarusevičius tapo laureatu (mokytoja Zita Belevičienė).

♦ Vasario 16-osios Akto originalo radėjo, Europos Parlamento nario prof. Liudo Mažylio organizuotame eilėraščių ir esė konkurse „Švenčiu Lietuvą”  1c klasės mokinė Adelė Klimavičiūtė laimėjo III vietą (mokytoja Inga Grefienė).

2021 metų mokyklos ir mokinių laimėjimai

♦ „Senamiestuko natelės“ virtualiame tarptautiniame Ukrainos ir Vengrijos bendrame projekte/ konkurse „Hungary fest 2021“ užėmė I vietą. „Senamiestuko natelių“ ansamblio (2kl.) mažosios atlikėjos: Eva Urbanavičiūtė, Austėja Tacionytė, Tėja Pangonytė, Kotryna Tatulytė, Nelija Jurkevičiūtė, Austėja Čiuladaitė, Smiltė Čiplyė, Eivilė Eidukynaitė, Adelina Sakalauskaitė (mokytoja Aušra Pajedaitė-Jarmalavičienė).

♦ Tarptautiniuose edukaciniuose konkursuose „Olympis 2021 – rudens sesija” dalyvavo 47 mokiniai. Laimėta 11 medalių.

♦ KINGS olimpiados finalininkai: Atėnę Valaitytė pasiekė I-ąjį lygį logikos, informacinių technologijų, lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo, anglų kalbos, matematikos olimpiadose; Meda Kisieliūtė, pasiekė I-ąjį lygį anglų kalbos, II-ąjį lygį matematikos olimpiadose; Dovydas Jarusevičius, Rojus Mandeika, pasiekė I-ąjį lygį matematikos olimpiadoje; Saulė Ivoškaitė pasiekė II-ąjį lygį matematikos ir pasaulio pažinimo olimpiadose; Lukas Ivoška pasiekė II-ąjį lygį anglų kalbos ir matematikos olimpiadose; Jokūbas Navikas, Emilis Rusas pasiekė II-ąjį lygį matematikos olimpiadoje; Evita Čikiševaitė, Aurėja Bartkevičiūtė, Paulina Jankauskaitė pasiekė II-ąjį lygį matematikos olimpiadoje.

♦ Informatikos ir informatinio mąstymo konkurse „Bebras” prizines vietas Alytaus miesto savivaldybėje užėmė: Aurėja Jaruševičiūtė (2b kl.) – I vieta, Ugnius Bražinskas (4a kl.) – I vieta, Tauras Tamašauskas (3a kl.) – II vieta, Jokūbas Navikas (3c kl.) – II vieta, Rokas Mačionis (4b kl.) – II vieta, Kajus Maslauskas (4a kl.) – III vieta. 

♦ Tarptautiniame mokytojų judėjime „Čia mano klasė” pradinių klasių mokytojos metodininkės Zitos Belevičienės darbas laimėjo II vietą.

Nuotoliniame tarptautiniame vaikų ir jaunimo muzikos konkurse „Rasos lašeliai 2021″ „Senamiestuko natelių“ solistė Austėja Jonynaitė (3c kl.) savo amžiaus kategorijoje (7-10 m.) laimėjo I vietą.

♦ Tarptautiniame festivalyje-konkurse „Hungary fest 2021″ „Senamiestukų natelės” laimėjo I vietą.

♦ Alytaus miesto pradinių klasių integruotame anglų kalbos ir technologijų konkurse „Mano mokytoja” Paulina Jankauskaitė (3c kl.) laimėjo III vietą.

♦ Respublikiniam inžinerijos konkurse „Vaikų pyragai kvepia kitaip” priešmokyklinės ugdymo grupės „Bitutės” ugdytiniai: Austėja Kazlauskaitė, Gabija Ščetilnikovaitė, Emilija Varaškevičiūtė, Lėja Balčiūnaitė, Deimantė Ribinskaitė, Adrija Stanaitytė, laimėjo III vietą, „Boružiukų” grupės ugdytinių darbas surinko daugiausia patiktų Facebook paskyroje. 

♦ Respublikiniame dailyraščio konkurse „Ką parašysi, to neišdildysi” Aistė Janulevičiūtė (2b kl.) užėmė I vietą.

♦ 2a klasės mokinė Atėnė Valaitytė tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“ užėmė I vietą Lietuvoje savo amžiaus grupėje. Į Alytaus miesto geriausiųjų dešimtuką pateko Smiltė Čiplytė, Emilis Rusas, Simas Vigraitis, Justė Karvelytė, Naglis Kandratavičius, Ugnius Platūkis.

♦ 1a klasės mokiniai Elijus Stasiukynas ir Saulė Slavinskaitė apdovanoti padėjėjos raštais už dalyvavimą respublikiniame projekte „Garbingas vardas Lietuva“.

♦ Respublikiniame pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų konkurse „Žydintis medis“ 3b klasės mokinys Oskaras Bakšys padovanotas už menines idėjas ir kūrybiškai atskleistą grožį. 3b klasės mokiniai Elena Klimavičiūtė, Tėja Muzikevičiūtė, Rokas Mačionis ir 4c klasės mokiniai Rytė Puvačiauskaitė, Rusnė Sagatauskaitė, Tėja Šeštakauskaitė, Kajus Dumbliauskas apdovanoti padėkos raštais už dalyvavimą.

♦ 2c klasės mokiniai respublikinio ekologinio – meninio ugdymo projekto „Žemė – mūsų namai 2021“ dalyviai Dominykas Kliaznika, Dovydas Jaruševičius, Mantas Aleknavičius, Paulina Jankauskaitė, Emilis Rusas, Luka Pangonytė apdovanoti padėkos raštais.

♦ Respublikiniame vaikų ir jaunimo šokio, teatro ir muzikos festivalyje „Vaikai – Vaikams“ mokyklos atstovas Dominykas Kovaliovas apdovanotas padėka ir atrinktas dalyvauti antrame etape.

♦ 1c klasės mokinė Smiltė Čyplytė tapo 1–2 klasių grupės III vietos laimėtoja Alytaus miesto pradinių klasių virtualaus meninio skaitymo konkurse „Tau, Lietuva“.

♦ „Senamiestuko natelės“ dalyvavimas tarptautiniame ikimokyklinio, pradinio ugdymo įstaigų vaikų kūybinių – muzikinių darbų virtualiame projekte „Tiltas Lietuvai“ įvertintas padėkos raštu.

♦ 2c klasės mokiniai: Paulina Jankauskaitė, Matas Aleknavičius, Emilis Lugauskas, Dominykas Kliaznika apdovanoti padėkos raštais už dalyvavimą respublikiniame kūrybiniame knygos projekte „Vaikystės takeliai“, skirtame Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimui paminėti.

♦ Lietuvos ugdymo įstaigų festvalyje „Neužmirštuolė gyva“ mokyklos voklalinis ansamblis „Senamiestuko natelė“ ir priešmokyklinės grupės ugdytinis Dominykas Kovaliovas apdovanoti padėkos raštais.

♦ Tarptautiniame ikimokyklinio, pradinio ugdymo įstaigų vaikų kūrybinių darbų virtualiame – muzikiniame projekte „Tiltas Lietuvai“ mokyklos kolektyvo „Senamiestuko natelė“ darbas apdovanotas padėka.

♦ 3b klasės mokinys Tomas Ališkevičius apdovanotas padėka už programavimo kūrybinį darbą respublikiniame projekte „Robotai – laisvės gynėjai!“.

♦ Priešmokyklinukai Ugnė Medvedevatė ir Dominykas Kovaliovas apdovanoti padėkos raštais už dalyvavimą virtualiame „Mažųjų talentų“ renginyje.

♦ Respublikiniame 1–8 klasių mokinių fotografijų konkurse „Kaip atrodo laisvė” 2a klasės mokinės Elitos Stasiukynaitės darbas įvertintas 1 -ąja vieta, 2c klasės mokinio Manto Aleknavičiaus – 3 vieta.

♦ Alytaus vaikų bibliotekos organizuotame rašinių konkurse „30 žodžių Lietuvai“ Elena Klimavičiūtė (3b klasė, mokytoja Virginija Aleškevičienė), užėmė II vietą, o Deimantė Filipavičiūtė (2b klasė, mokytoja Laima Kuncevičienė) – III vietą.

2020 metų mokyklos ir mokinių laimėjimai

♦  Edukaciniame konkurse „Olympis 2020 – Rudens sesija“  medaliais apdovanota 16 mokinių, diplomais – 51 mokinys, padėkomis – 3 mokiniai. 4b klasės mokinys Pijus Karalevičius apdovanotas planšetiniu kompiuteriu.

♦ Mokyklos bendruomenės pateiktas projektas „Fiziniam aktyvumui palankios aplinkos plėtra Senamiesčio pradinėje mokykloje“ laimėjo finansavimą Švietimo, mokslo sporto ministerijos Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamų projektų konkurse. Bendruomeniškai ir aktyvų gyvenimo būdą skatinančioms veikloms, sporto renginiams, akcijoms organizuoti bei lauko žaidimų aikštelei įrengti ir sporto inventoriui atnaujinti Alytaus Senamiesčio mokyklai skirta 13 147 eurų.

♦ Nacionalinio sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo ir aktyvių mokyklų veiklos koordinavimo komisija suteikė mokyklai Aktyvios mokyklos statusą.

♦ Mokykla tapo programos „Erasmus+“KA1 partnere bendrojo ugdymo mobilumo projekte „Pasaulis yra mano klasė“ Projekto vertė 24 019,00 eurų.

♦ Edukaciniame konkurse „Olympis 2020 – Pavasario sesija“  medaliais apdovanoti 9 mokiniai, diplomais – 57 mokiniai, padėkomis – 4 mokiniai.

♦ Tarptautiniame nuotolliniu būdu vykusiame matematikos konkurse „Kengūra 2020“ į Alytaus miesto geriausių mokinių dešimtuką pateko 3 pirmokai, 2 antrokai, 1 trečiokas ir 1 ketvirtokas.

♦ Nacionaliniame loginio mąstymo konkurse 2 mokinės apdovanotos Švietimo, mokslo ir sporto ministro padėkos raštais.

2019 metų mokinių laimėjimai

♦ Mokykla apdovanota Sveikatiados vėliava už sveikos gyvensenos ir judriųjų veiklų organizavimą. 

♦ Nacionaliniame loginio mąstymo konkurse 2 mokiniai apdovanoti Švietimo, mokslo ir sporto ministro padėkos raštais. 

♦ Padėka už dalyvavimą judrioje veikloje #Beactive – judėk šokio ritmu 2019.

♦ Tarptautinėje olimpiadoje „Kings 2019“ pavasario ir rudens sesijos  25 mokiniai apdovanoti diplomais.

♦ Tarptautinio konkurso „Kengūra 2019“ rezultatai

Matematika. Alytaus miesto geriausių mokinių dešimtuke 2 mokiniai.

Lietuvių kalba. Sidabriniu diplomu apdovanotas 1 mokinys, oranžiniu diplomu – 3 mokiniai.

Anglų kalba. Auksiniu diplomu –3 mokiniai, sidabriniu diplomu – 4 mokiniai, oranžiniu diplomu – 2 mokiniai.

♦ Edukaciniame konkurse „Olympis 2019 – Pavasario sesija“ ir „Rudens sesija“ 12 mokinių apdovanoti medaliais, 40 mokinių diplomais.

♦ Regioniniame piešinių konkurse „Aš – europietis“ 2c klasės mokinė užėmė II vietą.

♦ Respublikiniame konkurse „Aš tavo gimtinė“ 3a klasės mokinio darbas įvertintas III vieta.

♦ Alytaus miesto ketvirtų klasių mokinių matematikos olimpiadoje 4a klasės mokinys užėmė I vietą.

♦ Miesto mokyklų šachmatų varžybose mokyklos komanda užėmė II vietą.

♦ Tarpmokyklinėse kvadrato varžybose mokyklos komanda iškovojo  II vietą.

♦ Estafečių varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ užimta II vieta mieste.

♦ Alytaus miesto vaiko ir mamos dienos centro KUTIS konkurse „Ridu ridu 2019“ 4a klasės komanda laimėjo I vieta mieste.

♦ Tarptautiniame fotografijos ir piešinių konkurse „Trijų spalvų istorija“ 2b klasės mokiniai apdovanoti padėkos raštais.

2018–2019 mokslo metų mokinių laimėjimai

♦ Mokyklos liaudies šokių kolektyvas „Senamiestukas“ dalyvavo šokių festivalyje Vengrijoje ir grįžo įvertintas padėkos raštu bei prizine taure.

♦ Regioniniame piešinių konkurse „Aš – europietis“ 3b klasės mokinės Miglės Cibulskaitės darbas laimėjo II vietą.

♦ Alytaus miesto ketvirtų klasių mokinių matematikos olimpiadoje 4a klasės mokinys Martynas Šukevičius tapo nugalėtoju.

♦ Respublikiniame konkurse „Aš tavo gimtinė“ 3a klasės mokinio Adolio Ališausko darbas laimėjo III vietą.

♦ Tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“ 2c klasės mokinė Gabrielė Čečėtaitė, 4b klasės mokinė Saulė Patricija Matulevičiūtė pateko į Alytaus miesto geriausių mokinių dešimtuką.

♦ Edukaciniame konkurse „Olympis 2019 – Pavasario sesija“ 154 mokiniai apdovanoti diplomais, 14 mokinių medaliu.

♦ Tarpmokyklinėse estafečių varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ mokyklos komanda iškovojo III vietą Alytaus mieste.

♦ Tarptautinės olimpiados KINGS finalistai

  anglų kalba: Aistis Grigaravičius 4b, Joris Sinkevičius 3a, Adomas Nedzinskas 3c, Matas Čiginskas 3c, Adomas Nedzinskas 2c, Nikita Katsiukovich 2a.

 matematika: Elita Čaplikaitė 4a, Skaistė Markevičiūtė 4b, Simona Ruseckaitė 4b, Oskaras Peseckas 4c, Joris Sinkevičius 3a.

♦ Tarpmokyklinėse šachmatų komandinėse varžybose mokyklos komanda (Austėja Bartkevičiūtė, Ugnius Bajerčius, Rokas Navickas, Adomas Graževičius) vadovaujama mokytojo Rindaugo Žitkauskausko užėmė II-ąją vietą Alytaus mieste.

♦ Nacionaliniame loginio mąstymo konkurse Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro padėkos raštais apdovanotos Miglė CIbulskaitė (3b klasė) ir Gabija Čižikaitė (4b klasė). 

♦ Alytaus miesto tarpmokyklinėse pradinių klasių kvadrato varžybose mokyklos komanda iškovojo II vietą mieste.

2017–2018 mokslo metų mokinių laimėjimai

♦ Mokyklos liaudies šokių kolektyvas „Senamiestukas“ dalyvavo šokių festivalyje „Vasara Krokuvoje“ ir buvo įvertintas prizine taure. Kolektyvas atstovavo Alytaus miestą 2018 m. Lietuvos šimtmečio dainų šventėje „Vardan tos…“

♦ Tarptautinėje olimpiadoje KINGS dalyvavo 34 mokiniai. Finalistais tapo ir diplomais apdovanoti ketvirtokai Aistis Grigaravičius, Gabija Čižikaitė, Austėja Bartkevičiūtė, Simona Ruseckaitė, trečiokai Tomas Krivas ir Agota Biekšaitė.

♦ Alytaus miesto vaiko ir mamos dienos centro KUTIS konkurse „Ridu ridu margučiai“ 2b klasė mieste tapo nugalėtoja, 2a klasė užėmė II vietą.

♦ Tarptautiniame konkurse „Kengūra“ dalyvavo 70 mokinių.

Anglų kalbos pasiekimai: auksiniais diplomais įvertinti 3 mokiniai, sidabriniais diplomais – 4 mokiniai, oranžiniais diplomais – 2 mokiniai.

Lietuvių kalbos pasiekimai: sidabriniais diplomais – 2 mokiniai, oranžiniais diplomais – 3 mokiniai.

Matematikos pasiekimai: į geriausių Alytaus miesto mokinių dešimtuką pateko Pijus Karalevičius (1b), Paulė Grigaliūnaitė (1c), Domantas Navikas (4b), Gabija Čižikaitė (3b), Saulė Patricija Matulevičiūtė (3b), Gabija Brazaitė (4b) Alytaus mieste užėmė I vietą.

♦ „Skinijos“ taikomojo dizaino organizuotame konkurse „Nusipiešk sau kojinytę“ Gustės Valaitytės 1c klasės mokinės darbas tapo pagrindiniu nugalėtoju, pagal jį bus numegztos kojinytės.

♦ Mokyklos komanda dalyvavo mažojo futbolo rungtynėse „Pradinukų lyga“.

♦ Alytaus miesto pradinių klasių varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ mokyklos komanda iškovojo II vietą mieste.

♦ Respublikiniame mokinių kūrybinių darbų konkurse „Skelbimas 2018“ 2b klasės mokinė Dominyka Peciulevičiūtė laimėjo III vietą.

♦ Pailgintos mokymosi dienos gupes lankančių mokinių: Austėjos Valantinaitės, Miglės Cibulskaitės, Deimantės Davidonytės, Uršulės Glaveckaitės, Beatričės Jakučionytės, Arono Sakalausko kūrybiniai darbai, piešiniai buvo spausdinami „NG KIDS Lietuva“ žurnaliuke.

♦ Tarptautiniame konkurse „Tėvynės labui“ Simono Čečėtos darbas įvertintas padėkos raštu.

♦ Nacionaliniame piešinių konkurse „Mes užaugome laisvi“ padėkomis įvertinti Ugnės Rėklaitytės ir Austėjos Čeponytės (3a) darbai.

♦ Respublikiniame pradinių klasių mokinių nuotraukų konkurse – parodoje „Augink atsakingai ir smagiai“ 2a klasės mokiniai Austėja Čeponytė ir Justas Šimanovskis tapo lauretais.

♦ Kūrybinių darbų konkurse „Tau Lietuva“ miesto pradinių klasių mokinių tarpe laimėta III vieta.

♦ Edukaciniame konkurse „Olympis“ rudens ir pavasario sesijose devyniolika mokinių apdovanoti diplomais su medaliu.

♦ Alytaus miesto tarpmokyklinėse pradinių klasių kvadrato varžybose mokyklos komanda iškovojo II vietą mieste.

2016–2017 mokslo metų mokinių laimėjimai

♦ Tarptautinėje olimpiadoje KINGS diplomais apdovanoti 3c klasės mokiniai Kristupas Česnulis ir Kristupas Miselis, 3a mokinės Džiuginta Jaruševičiūtė ir Laura Patricija Buzaitė Prereira, 3b klasės mokinė Saulė Matulevičiūtė, 4c klasės mokinė Rūta Mockevičiūtė, 4b klasės mokinys Matas Chščenavičius.

♦ Respublikiniame „Gražiausio žodžio Lietuva“ konkurse, organizuotame Švenčionyse, 1b klasės mokinės Rūtos Jonės Lynykaitės darbas laimėjo komisijos simpatijas, apdovanotas padėka.

♦ Alytaus miesto vaiko ir mamos dienos centro KUTIS konkurse „Ridu ridu 2017“ 1a klasė mieste tapo nugalėtoja ir buvo apdovanota edukaciniu užsiėmimu Alytaus kraštotyros muziejuje.

♦ Tarptautiniame konkurse „Kengūra 2017“ dalyvavo 64 mokiniai.

Anglų kalbos pasiekimai: auksiniais diplomais įvertinti 6 mokiniai, sidabriniais diplomais – 3 mokiniai, oranžiniais diplomais – 3 mokiniai.

Lietuvių kalbos pasiekimai: sidabriniais diplomais – 2 mokiniai, oranžiniais diplomais – 3 mokiniai.

Matematikos pasiekimai: į geriausių Alytaus miesto mokinių dešimtuką pateko Simonas Čečėta (1b klasė), Domantas Navikas (3b klasė), Elzė Padegimaitė (3a klasė), Vaiva Danisevičiūtė (4b klasė), Kamilė Dvilinskaitė (4c klasė).

♦ Alytaus miesto pradinių klasių mokinių matematikos olimpiadoje „Mažoji matematikos olimpiada 2017“ tarp dalyvavusių miesto ketvirtokų 4b klasės mokinė Gerda Brazaitė užėmė II-ąją vietą.

♦ Žemės dienai skirtame konkurse „Saugoju žemę“, rinkdami naudotas baterijas ir galvaninius elementus, kurį organizavo vaiko ir mamos dienos centras „Kutis“, 1c klasės mokiniai tapo nugalėtojais mieste ir apdovanoti edukaciniu užsiėmimu Alytaus kraštotyros muziejuje.

♦ Alytaus miesto pradinių klasių varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ mokyklos komanda iškovojo II vietą mieste.

♦ Respublikiniame Lietuvos kinologų draugijos mokymo centro konkurse „Antkaklis svajonių šuniukui“ 1a klasės mokinio Adolio Ališausko sukurtas antkaklis pelnė specialųjį prizą.

♦ Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato organizuotame piešinių konkurse „Policininkas vaiko akimis“ 1a klasės mokinės Ugnės Rėklaitytės ir 4c klasės mokinės Viltės Minkelytės darbai išrinkti tarp geriausiųjų ir papuošė Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato 2017 metų kalendorių.

♦ Edukaciniame konkurse „Olympis 2016“ keturi mokiniai apdovanoti diplomu su medaliu, 16 mokinių I-III laipsnio diplomais.

♦ Mokyklos bendruomenė aktyviai dalyvavo 2016 metų Išsipildymo akcijoje – Pyragų dienoje. Buvo surinkta ir paaukota 716 eurų.

2015–2016 mokslo metų mokinių laimėjimai

♦ Augustinos Ivašauskaitės darbas tapo nugalėtoju Alytaus apskrityje Vilniaus teritorinės ligonių kasos organizuotame piešinių konkurse „Mano šeimos gydytojas“. 

♦ Respublikiniame plakatų konkurse „Vanduo: vartok ir saugok!“ 2a klasės mokinės Ramunės Krugelytės įvertintas II-ąją vieta.

♦ Alytaus miesto ketvirtų klasių mokinių mažojoje matematikos olimpiadoje 4c klasės mokinys Rokas Čižikas užėmė III-ąją vietą.

♦ Lietuvių kalbos „Kengūra 2016“ rezultatai:

auksiniu diplomu apdovanoti Deivydas Kočiubaitis 4a, Matas Kaminskas 4b, Patricija Česynaitė 4b, Indrė Venčkauskaitė 4c, Ignas Žuravliovas 4c;

sidabriniu diplomu – Kamilė Dvilinskaitė 3c, Deimantė Kaknevičiūtė 3c, Rokas Čižikas 4c;

oranžiniu diplomu – Liepa Danieliūtė 3a, Gabrielė Kerėžaitė 3a, Vaiva Danisevičiūtė 3b, Rūta Mockevičiūtė 3c, Austėja Jančiūtė 4b, Titas Alakvoščius 4c.

♦ Matematikos konkurse „Kengūra 2016“ į geriausių Lietuvos mokinių 50-tuką pateko 2b klasės mokinė Gabija Brazaitė. Į Alytaus miesto dešimtuką pateko 1b mokinė Gabija Čižikaitė, 2b mokinė Gerda Mikalionytė, 3a klasės mokinys Matas Gavenauskas, 4c mokinys Rokas Čižikas.

♦ Alytaus miesto konkurse „Raštingiausias ketvirtokas“ 4a klasės mokinys Audrius Ditauskas užėmė II -ąją vietą.

♦ Konkurse „Rašau Lietuvos vardą“ 3c klasės darbas įvertintas specialia nominacija.

♦ Miesto pradinių klasių varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ mokyklos komanda iškovojo II vietą mieste.

♦ Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų pradinių klasių regbio finalinėse varžybose „Regbis.Viči.Jėga“ mokyklos komanda, vadovaujama trenerio Dariaus Venzlausko, iškovojo II vietą tarp šešiolikos dalyvavusių komandų.

2014–2015 mokslo metų mokinių laimėjimai

♦ Respublikiniame vaikų nuotraukų konkurse „Lietuvos paukščiai 2015“ 3a klasės mokinio Gustavo Liaukevičiaus nuotraukai skirta III vieta. 

♦ Matematikos konkurse „Kengūra 2015“ į Alytaus miesto dešimtuką pateko 4b mokiniai Jonas Žilinskas ir Dominykas Daukševičius.

♦ Anglų kalbos „Kengūra 2015“ rezultatai:

auksiniais diplomais apdovanoti Naglis Paliušis 4a, Jonas Žilinskas 4b, Orestas Šačkus 4c, Žygimanatas Sivilevičius 4c; 

sidabriniais diplomais – Simonas Packevičius 4a, Toma Stankevičiūtė 4b, Dominykas Curkūnavičius 4c;

oranžiniais diplomais – Ignas Žuravliovas 3c, Anicetas Čeponis 4c.

♦ Lietuvių kalbos „Kengūra 2015“ rezultatai:

auksiniu diplomu apdovanota Gerda Brazaitė 2b;

oranžiniais diplomais – Austėja Jančiūtė 3b, Naglis Paliušis 4a, Toma Stankevičiūtė 4b.

♦ Alytaus miesto konkurse „Raštingiausias ketvirtokas“ 4 b klasės mokiniai Toma Stankevičiūtė ir Jonas Žilinskas užėmė II -ąją vietą.

♦ Mokykla apdovanota Seimo Pirmininkės Loretos Graužinienės padėkos raštu už mokinių dalyvavimą nacionaliniame pešinių konkurse „Mano stebuklingos Kalėdos“.

♦ Miesto pradinių klasių varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ mokyklos komanda iškovojo I vietą mieste ir II vietą zoninėse varžybose.

♦ Alytaus miesto 1–4 klasių mokinių eilėraščių kūrybos konkurse „Visur gerai, bet savam krašte geriausia“ laureate tapo 2c klasės mokinė Rūta Mockevičiūtė.

♦ Lietuvos vaikų ir jaunimo centro ir Jaunimo akademijos 2014 metais organizuotame respublikiniame knygų skaitymo festivalyje-konkurse „KNYGŲ PELĖDA“ mokyklos komanda pripažinta kūrybiškiausia.

♦ Alytaus miesto pradinių klasių kvadrato varžybose mokyklos komanda iškovojo I vietą.

2013–2014 mokslo metų mokinių laimėjimai

♦ Matematikos konkurse „Kengūra 2014“ į Alytaus miesto dešimtuką pateko: Rūta Mockevičiūtė 1c, Rokas Čižikas 2c, Žygimantas Sivilevičius 3c.

♦ Miesto „Raštingiausio ketvirtoko“ konkurse 4b klasės mokiniai užėmė prizines vietas: Kipras Žukauskas – I, Benas Būbnys- II vieta. 

♦ Penkioliktoje miesto IV-V klasių mokinių matematikos olimpiadoje Benas Būbnys užėmė III vietą.

♦ Lietuvių kalbos konkurse „Kengūra 2014“ keturi mokiniai apdovanoti oranžiniais diplomais: Jonas Žilinskas 3c, Benas Būbnys 4b, Kipras Žukauskas 4b, Austėja Jančiauskaitė 4c.

♦ Anglų kalbos „Kengūra 2014“ auksiniais diplomais apdovanoti Jonas Žilinskas 3b, Urtė Kašelionytė 4a, sidabriniu diplomu – Lukas Steponėnas 4b.

♦ 3b klasės mokiniai vykdė gamtamokslinius tyrimus ir pristatė pranešimą respublikinėje pradinių klasių gamtamokslinėje konferencijoje.

♦ Mokyklos komanda užėmė II vietą Alytaus miesto pradinių klasių kvadrato varžybose.

♦ Mokyklos ketvirtų klasių komanda varžybose, „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ užėmė I vietą mieste, zoninėse – I vietą, tarpzoninėse – II vietą.

♦ Jurgio Kunčino vaikų ir jaunimo bibliotekoje ir jos skyriuose eksponuotos trys mokyklos mokinių darbų parodos.

2012–2013 mokslo metų mokinių laimėjimai

♦ Vilniaus lietuvių namų organizuotoje tarptautinėje kūrybinių darbų parodoje „Angelų miestas“ mokinių darbai apdovanoti padėkos raštais.

♦ Mokyklos komanda Varėnoje vykusiose zoninėse saugaus eismo „Šviesoforo“ varžybose atstovavo Alytaus miestui ir buvo apdovanota padėkos raštu.

♦ Respublikiniame matematikos konkurse „Kengūra“ trys mokiniai pateko į geriausių mokinių dešimtuką mieste antrų, trečių ir ketvirtų klasių grupėse.

♦ Keturioliktoje miesto IV-V klasių mokinių matematikos olimpiadoje mokiniai Radvilė Šimaitė užėmė IV vietą, Meda Marcinauskaitė ir Augustas Keblikas V vietą tarp miesto ketvirtokų.

♦ Alytaus miesto savivaldybėje organizuotoje miesto pradinių klasių mokinių fotografijų parodoje „Mano miestas – Alytus“ eksponuoti ir padėkos raštais apdovanoti 4 mokinių darbai.

♦ Miesto pradinių klasių mokinių konkurse „Sveikuolių sveikuoliai“ mokyklos komanda užėmė IV vietą.

♦ Tarpmokyklinėse 4 klasių kvadrato varžybose mokyklos komanda laimėjo II vietą Alytaus mieste.

♦ Alytaus miesto pradinių klasių mokinių eilėraščių konkurse „Aš Tėvynei“ dvi mokinės tapo laureatėmis.

♦ KASP Dainavos apygardos 1-osios rinktinės organizuotose rogučių slalomo varžybose 4c klasės komanda savo amžiaus grupėje užėmė I vietą.

♦ Organizuotos mokinių darbų parodos mieste: dailės būrelio darbų paroda Alytaus miesto savivaldybėje, pailgintos darbo dienos grupės mokinių darbų dvi parodos Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos vaikų ir jaunimo literatūros skyriuje.

♦ Mokyklos mokiniai dalyvavo Alytaus miesto šventės chorų festivalyje „Daina, tau Alytau“.

2011–2012 mokslo metų mokinių laimėjimai

♦ Keturioliktoje miesto IV-V klasių mokinių matematikos olimpiadoje mokyklos mokiniai ketvirtokų grupėje tapo nugalėtojais: Rokas Povilaitis I vieta, Edvardas Vinerskas II vieta. Jie atstovavo Alytaus miestui respublikiniame ture Šiauliuose ir tarp 114 dalyvavusių ketvirtokų užėmė 12 ir 21 vietas.

♦ Respublikiniame matematikos konkurse „Kengūra“ du mokiniai pateko į geriausių mokinių dešimtuką mieste.

♦ Policijos departamento organizuotame konkurse „Piešk saugų ir draugišką eismą“ laurėtu tapo 3c klasės mokinys Gustas Laurinaitis.

♦ Vilniaus lietuvių namų organizuotoje parodoje-konkurse „Margi paukščiai iš margučių ritas“ mokyklos mokinių darbai įvertinti III vieta.

♦ Respublikiniame mažųjų skaitovų konkurse „Spalvingoj eilėraščių pievelėj“ laureate tapo priešmokyklinės grupės ugdytinė Eurika Ališauskaitė.

♦ Pirmų klasių mokiniai ir priešmokyklinės grupės ugdytiniai dalyvavo respublikiniame projekte „Už švarią žemę ir tyrą vandenį“ pateko į geriausiai įvertintų mokyklų penketuką.

♦ Alytaus mieste vykusiame rankdarbių konkurse „Auksinė adatėlė 2012“ mokinių darbai įvertinti padėkos raštais.