Į autobusą sėsti daug smagiau nei į mokyklinį suolą, tad 2b klasės mokiniai nutarė paįvairinti kasdienybę ir aplankyti Kauno Velnių, T. Ivanausko zoologijos muziejus ir sudalyvauti edukacinėse veiklose.

Velnių muziejuje pasitiko edukatorė ir įspėjo, kad atvyko ne bet kur, o pas velniukus, tad elgtis būtina tinkamai. Vaikai sužinojo, kaip dar vadinami velniukai, kodėl jie stengdavosi prisigretinti prie žmogaus, kokiu gyvūnu pasiversdavo, kodėl vienas eksponatas gavo auksinį dantį. Vėliau vaikams teko rasti patį mažiausią velniuką, o atsisveikinat nuo drabužių  „nusipurtė“ visus velniukus – kad tik namo neparsivežtų!

Ivanausko zoologijos muziejuje vaikai susipažino su Lietuvos miškų gyventojais, jų pėdsakais. Sužinojo, kai pažiūrėti, koks paukštelis apsigyveno aukštai inkilėlyje, kaip lukštena kankorėžius voverės, o kaip geniai. Pamatė genelio uokso vidų, bebrų apgraužtą medį, briedžių, šernų apluptas žieves. Pabaigoje žinias pasitikrino viktorinoje. Daug įspūdžių paliko muziejaus eksponatai. Ir ko tik ten nebuvo! Viso pasaulio įdomiausi gyvūnai, paukščiai, ropliai, vabzdžiai. Pasirodo, Velnių muziejaus įkūrėjas dailininkas Antanas Žmuidzinavičius ir Tadas Ivanauskas buvo labai artimi bičiuliai.

Puikiai praleidus laiką ir praturtinus žinias bus miela sėsti ir į mokyklinį suolą.

Keisti dydį-+=