Mokinių tėveliai su mokytojomis gali susisiekti elektroniniame dienyne Tamo.

Informaciją apie mokytojų kontaktus galima gauti mokyklos raštinėje tel. (8 315) 74 437. 

Pavardė, VardasKvalifikacijaKlasė, dalykasKontaktai
Adomaitienė LaisvutėChoreografijos mokytoja metodininkėŠokio mokytoja, šokių būrelio vadovėlaisvute.adomaitiene@senamiestukas.lt
Aleškevičienė VirginijaPradinių klasių mokytoja metodininkė4b klasės mokytoja, būrelio „Mažieji lankininkai" vadovėvirginija.aleskeviciene@senamiestukas.lt
Belevičienė Zita Pradinių klasių mokytoja metodininkė3c klasės mokytojazita.beleviciene@senamiestukas.lt
Bartkevičienė AgnėTikybos mokytojaDorinio ugdymo (tikybos) mokytojaagne.bartkeviciene@senamiestukas.lt
Grefienė IngaPradinių klasių mokytoja metodininkė1c klasės mokytoja, būrelio „Mažieji europiečiai" vadovėinga.grefiene@senamiestukas.lt
Gecevičienė VilijaVyresnioji pradinių klasių mokytojaPailgintos mokymosi dienos grupės auklėtojavilija.geceviciene@senamiestukas.lt
Gudaitienė AušraVyresnioji pradinių klasių mokytoja4c klasės mokytojaausra.gudaitiene@senamiestukas.lt
Gudaitienė AstaPradinių klasių mokytoja metodininkė 2b klasės mokytojaasta.gudaitiene@senamiestukas.lt
Jarmalavičienė-Pajedaitė AušraMuzikos mokytoja metodininkėMuzikos mokytoja, būrelio „Senamiestukų natelės" vadovė ausra.jarmalaviciene@senamiestukas.lt
Jančauskienė RenataVyresnioji pradinių klasių mokytoja2c klasės mokytoja, teatro būrelio vadovėrenata.jancauskiene@senamiestukas.lt
Kazlauskienė IngaPradinių klasių mokytoja metodininkė2a klasės mokytojainga.kazlauskiene@senamiestukas.lt
Kuncevičienė LaimaPradinių klasių mokytoja metodininkė3b klasės mokytojalaima.kunceviciene@senamiestukas.lt
Linauskė DovilėAnglų kalbos mokytojaAnglų kalbos mokytoja, pailgintos darbo dienos grupės auklėtojadovile.linauske@senamiestukas.lt
Martinėnienė SigutėVyresnioji etikos mokytoja, vyresnioji pailgintos darbo dienos grupės auklėtojaDorinis ugdymas (etika), pailgintos mokymosi dienos grupės auklėtojasigute.martinieniene@senamiestukas.lt
Muliuolienė AlmaVyresnioji pradinių klasių mokytojaPailgintos darbo dienos grupės auklėtojaalma.muliuoliene@senamiestukas.lt
Nastulevičienė IngaPriešmokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtojaPriešmokyklinės grupės pedagogė, pailgintos darbo dienos grupės auklėtojainga.nastuleviciene@senamiestukas.lt
Parulienė AgnėIkimokyklinio ugdymo pedagogėPailgintos dienos grupės auklėtojaagne.paruliene@senamiestukas.lt
Platūkienė DainaVyresnioji pradinių klasių mokytoja1a klasės mokytojadaina.platukiene@senamiestukas.lt
Šiupynaitė JolitaPradinių klasių mokytoja metodininkė1b klasės mokytoja, būrelio „Programavimo žaidimai" vadovėjolita.siupynaite@senamiestukas.lt
Vološenko SvetlanaPradinių klasių mokytoja metodininkė4a klasės mokytoja, sportinių žaidimų būrelio vadovėsvetlana.volosenko@senamiestukas.lt
Vološina AlaPriešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkėPriešmokyklinės grupės pedagogė, pailgintos darbo dienos grupės auklėtojaala.volosina@senamiestukas.lt
Savastė AgnėAnglų kalbos vyresnioji mokytojaAnglų kalbos mokytoja, pailgintos darbo dienos grupės auklėtojaagne.savaste@senamiestukas.lt
Zmitrulevičienė GražinaPradinių klasių mokytoja metodininkė3a klasės mokytojagrazina.zmitruleviciene@senamiestukas.lt

Neformaliojo švietimo veiklos būrelių vadovai


Pavardė, VardasNeformaliojo švietimo būrelio pavadinimas 
Tomas BalynasMažasis informatikastomas.balynas@senamiestukas.lt
Eduardas SosunovičiusSmalsieji išradėjaieduardas.sosunovicius@senamiestukas.lt
Renata UrbanavičienėKūrybinės dirbtuvėsrenata.urbanaviciene@senamiestukas.lt
Vitas ZabitaKūrybinės dirbtuvėsvitas.zabita@senamiestukas.lt
Rindaugas ŽitkauskasŠachmatų būrelisrindaugas.zitkauskas@senamiestukas.lt