Mokinių tėveliai su mokytojomis gali susisiekti elektroniniame dienyne Tamo.

Informaciją apie mokytojų kontaktus galima gauti mokyklos raštinėje tel. (8 315) 74 437. 

Pavardė, VardasKvalifikacijaKlasė, dalykasKontaktai
Adomaitienė LaisvutėChoreografijos mokytoja metodininkėŠokio mokytoja, šokių būrelio vadovėlaisvute.adomaitiene@senamiestukas.lt
Aleškevičienė VirginijaPradinių klasių mokytoja metodininkė1b klasės mokytoja, būrelio „Mažieji lankininkai" vadovėvirginija.aleskeviciene@senamiestukas.lt
Belevičienė Zita Pradinių klasių mokytoja metodininkė4c klasės mokytojazita.beleviciene@senamiestukas.lt
Bartkevičienė AgnėTikybos mokytojaDorinio ugdymo (tikybos) mokytojaagne.bartkeviciene@senamiestukas.lt
Grefienė IngaPradinių klasių mokytoja metodininkė2c klasės mokytoja, būrelio „Mažieji europiečiai" vadovėinga.grefiene@senamiestukas.lt
Gecevičienė VilijaVyresnioji pradinių klasių mokytojaPailgintos mokymosi dienos grupės auklėtojavilija.geceviciene@senamiestukas.lt
Gudaitienė AušraVyresnioji pradinių klasių mokytoja1c klasės mokytojaausra.gudaitiene@senamiestukas.lt
Gudaitienė AstaPradinių klasių mokytoja metodininkė 3b klasės mokytojaasta.gudaitiene@senamiestukas.lt
Jarmalavičienė-Pajedaitė AušraMuzikos mokytoja metodininkėMuzikos mokytoja, būrelio „Senamiestukų natelės" vadovė ausra.jarmalaviciene@senamiestukas.lt
Jančauskienė RenataVyresnioji pradinių klasių mokytoja3c klasės mokytoja, teatro būrelio vadovėrenata.jancauskiene@senamiestukas.lt
Kazlauskienė IngaPradinių klasių mokytoja metodininkė3a klasės mokytojainga.kazlauskiene@senamiestukas.lt
Kuncevičienė LaimaPradinių klasių mokytoja metodininkė4b klasės mokytojalaima.kunceviciene@senamiestukas.lt
Linauskė DovilėAnglų kalbos mokytojaAnglų kalbos mokytojadovile.linauske@senamiestukas.lt
Martinėnienė SigutėVyresnioji etikos mokytoja, vyresnioji pailgintos darbo dienos grupės auklėtojaDorinis ugdymas (etika), pailgintos dienos grupės auklėtojasigute.martinieniene@senamiestukas.lt
Muliuolienė AlmaVyresnioji pradinių klasių mokytojaPailgintos darbo dienos grupės auklėtojaalma.muliuoliene@senamiestukas.lt
Nastulevičienė IngaPriešmokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtojaPriešmokyklinio ugdymo grupės pedagogėinga.nastuleviciene@senamiestukas.lt
Parulienė AgnėIkimokyklinio ugdymo pedagogėPailgintos dienos grupės auklėtojaagne.paruliene@senamiestukas.lt
Platūkienė DainaVyresnioji pradinių klasių mokytoja2a klasės mokytojadaina.platukiene@senamiestukas.lt
Šiupynaitė JolitaPradinių klasių mokytoja metodininkė2b klasės mokytoja, būrelio „Programavimo žaidimai" vadovėjolita.siupynaite@senamiestukas.lt
Vološenko SvetlanaPradinių klasių mokytoja metodininkė1a klasės mokytoja, sportinių žaidimų būrelio vadovėsvetlana.volosenko@senamiestukas.lt
Vološina AlaPriešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkėPriešmokyklinio ugdymo grupės pedagogė, pailgintos darbo dienos grupės auklėtojaala.volosina@senamiestukas.lt
Savastė AgnėAnglų kalbos vyresnioji mokytojaAnglų kalbos mokytojaagne.savaste@senamiestukas.lt
Zmitrulevičienė GražinaPradinių klasių mokytoja metodininkė4a klasės mokytojagrazina.zmitruleviciene@senamiestukas.lt
Štreimikienė TomaAnglų kalbos mokytojaAnglų kalbos mokytojatoma.streimikiene@senamiestukas.lt

Neformaliojo švietimo veiklos būrelių vadovai


Pavardė, VardasNeformaliojo švietimo būrelio pavadinimas 
Tomas BalynasMažasis informatikastomas.balynas@senamiestukas.lt
Eduardas SosunovičiusSmalsieji išradėjaieduardas.sosunovicius@senamiestukas.lt
Renata UrbanavičienėKūrybinės dirbtuvėsrenata.urbanaviciene@senamiestukas.lt
Vitas ZabitaKūrybinės dirbtuvėsvitas.zabita@senamiestukas.lt
Rindaugas ŽitkauskasŠachmatų būrelisrindaugas.zitkauskas@senamiestukas.lt