2020 metų mokyklos ir mokinių  laimėjimai

 

  Mokyklos bendruomenės pateiktas projektas  „Fiziniam aktyvumui palankios aplinkos plėtra Senamiesčio pradinėje mokykloje“ laimėjo finansavimą Švietimo, mokslo sporto ministerijos  Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamų projektų konkurse. Bendruomeniškai ir aktyvų  gyvenimo būdą skatinančioms veikloms, sporto renginiams, akcijoms organizuoti bei lauko žaidimų aikštelei įrengti ir sporto inventoriui atnaujinti Alytaus Senamiesčio mokyklai skirta 13 147 eurų.

♦ Nacionalinio sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo ir aktyvių mokyklų veiklos koordinavimo komisija suteikė mokyklai Aktyvios mokyklos statusą.

♦ Mokykla tapo programos „Erasmus+“KA1 partnere bendrojo ugdymo mobilumo projekte „Pasaulis yra mano klasė“ Projekto vertė 24 019,00 eurų.

♦ Edukaciniame konkurse „Olympis 2020 – Pavasario sesija“   medaliais  apdovanota 17 mokinių, diplomais – 155 mokiniai, padėkomis – 16 mokinių.

♦  Tarptautiniame nuotolliniu būdu vykusiame matematikos konkurse  „Kengūra 2020“  į Alytaus miesto geriausių mokinių dešimtuką pateko 3 pirmokai, 2 antrokai, 1 trečiokas ir 1 ketvirtokas.

♦  Nacionaliniame loginio mąstymo konkurse 2 mokinės apdovanotos Švietimo, mokslo ir sporto ministro padėkos raštais.

 

2019 metų mokinių  laimėjimai

♦ Mokykla apdovanota Sveikatiados vėliava už sveikos gyvensenos ir judriųjų veiklų organizavimą. 

♦ Nacionaliniame loginio mąstymo konkurse 2 mokiniai  apdovanoti Švietimo, mokslo ir sporto ministro padėkos raštais. 

♦ Padėka už dalyvavimą judrioje veikloje #Beactive – judėk šokio ritmu 2019.

♦ Tarptautinėje olimpiadoje  „Kings 2019“ pavasario ir rudens sesijos  25 mokiniai  apdovanoti diplomais.

♦ Tarptautinio  konkurso  „Kengūra 2019“ rezultatai

Matematika. Alytaus miesto geriausių mokinių dešimtuke 2 mokiniai.

Lietuvių kalba. Sidabriniu diplomu apdovanotas 1 mokinys, oranžiniu diplomu – 3 mokiniai.

Anglų kalba.  Auksiniu diplomu –3 mokiniai, sidabriniu diplomu – 4 mokiniai, oranžiniu diplomu – 2 mokiniai.

♦ Edukaciniame konkurse „Olympis 2019 – Pavasario sesija“ ir  „Rudens sesija“  diplomais apdovanoti 154 mokiniai,  medaliais 14 mokinių.

♦ Regioniniame piešinių konkurse „Aš – europietis“  2c klasės mokinė užėmė II vietą.

♦ Respublikiniame konkurse „Aš tavo gimtinė“  3a klasės mokinio darbas įvertintas III vieta.

♦ Alytaus miesto ketvirtų klasių mokinių matematikos olimpiadoje 4a klasės mokinys užėmė I vietą.

♦ Miesto mokyklų šachmatų varžybose mokyklos komanda užėmė II vietą.

♦ Tarpmokyklinėse kvadrato varžybose mokyklos komanda iškovojo  II vietą.

♦ Estafečių  varžybose  „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ užimta  II vieta mieste.

♦ Alytaus miesto vaiko ir mamos dienos centro KUTIS konkurse „Ridu ridu 2019“  4a klasės komanda  laimėjo I vieta mieste.

♦ Tarptautiniame fotografijos ir piešinių konkurse „Trijų spalvų istorija“ 2b klasės mokiniai apdovanoti padėkos raštais.

20182019 mokslo metų mokinių  laimėjimai

♦ Mokyklos liaudies šokių kolektyvas „Senamiestukas“ dalyvavo šokių festivalyje Vengrijoje  ir grįžo  įvertintas padėkos raštu bei prizine taure.

♦ Regioniniame piešinių konkurse „Aš - europietis“ 3b klasės mokinės Miglės Cibulskaitės darbas laimėjo II vietą.

♦ Alytaus miesto ketvirtų klasių mokinių matematikos olimpiadoje 4a klasės mokinys Martynas Šukevičius tapo nugalėtoju.

♦ Respublikiniame konkurse „Aš tavo gimtinė“ 3a klasės mokinio Adolio Ališausko darbas laimėjo III vietą.

♦ Tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“  2c klasės mokinė Gabrielė Čečėtaitė, 4b klasės mokinė Saulė Patricija Matulevičiūtė pateko į Alytaus miesto geriausių mokinių dešimtuką.

♦ Edukaciniame konkurse „Olympis 2019 - Pavasario sesija“  154 mokiniai apdovanoti diplomais, 14 mokinių medaliu.

♦ Tarpmokyklinėse estafečių varžybose „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ mokyklos komanda iškovojo III vietą Alytaus mieste.

♦ Tarptautinės olimpiados KINGS finalistai

   anglų kalba:  Aistis Grigaravičius 4b, Joris Sinkevičius 3a, Adomas Nedzinskas 3c, Matas Čiginskas 3c,  Adomas Nedzinskas 2c, Nikita Katsiukovich 2a.

  matematika: Elita Čaplikaitė 4a, Skaistė Markevičiūtė 4b, Simona Ruseckaitė 4b, Oskaras Peseckas 4c, Joris Sinkevičius 3a.

♦ Tarpmokyklinėse šachmatų komandinėse varžybose mokyklos komanda (Austėja Bartkevičiūtė, Ugnius Bajerčius, Rokas Navickas, Adomas Graževičius) vadovaujama mokytojo Rindaugo Žitkauskausko užėmė II-ąją vietą Alytaus mieste.

♦ Nacionaliniame loginio mąstymo konkurse Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro padėkos raštais  apdovanotos Miglė CIbulskaitė (3b klasė) ir Gabija Čižikaitė (4b klasė). 

♦ Alytaus miesto tarpmokyklinėse pradinių klasių kvadrato varžybose mokyklos komanda iškovojo II vietą mieste.

20172018 mokslo metų mokinių  laimėjimai

♦ Mokyklos liaudies šokių kolektyvas „Senamiestukas“ dalyvavo šokių festivalyje „Vasara Krokuvoje“ ir buvo įvertintas prizine taure. Kolektyvas atstovavo Alytaus miestą 2018 m. Lietuvos šimtmečio dainų šventėje „Vardan tos...“

♦ Tarptautinėje olimpiadoje KINGS dalyvavo 34 mokiniai. Finalistais tapo ir diplomais apdovanoti ketvirtokai Aistis Grigaravičius, Gabija Čižikaitė, Austėja Bartkevičiūtė, Simona Ruseckaitė, trečiokai Tomas Krivas ir Agota Biekšaitė.

♦ Alytaus miesto vaiko ir mamos dienos centro KUTIS konkurse „Ridu ridu margučiai“  2b klasė mieste tapo nugalėtoja, 2a klasė užėmė II vietą.

♦ Tarptautiniame konkurse „Kengūra“ dalyvavo  70 mokinių.

Anglų kalbos pasiekimai: auksiniais diplomais įvertinti 3 mokiniai, sidabriniais diplomais – 4 mokiniai, oranžiniais diplomais – 2 mokiniai.

Lietuvių kalbos pasiekimai: sidabriniais diplomais – 2 mokiniai, oranžiniais diplomais – 3 mokiniai.

Matematikos pasiekimai: į geriausių Alytaus miesto mokinių dešimtuką pateko Pijus Karalevičius (1b), Paulė Grigaliūnaitė (1c), Domantas Navikas (4b), Gabija Čižikaitė (3b), Saulė Patricija Matulevičiūtė (3b), Gabija  Brazaitė (4b) Alytaus mieste užėmė I vietą.

„Skinijos“ taikomojo dizaino organizuotame konkurse „Nusipiešk sau kojinytę“ Gustės Valaitytės 1c klasės mokinės darbas tapo pagrindiniu nugalėtoju, pagal jį bus numegztos kojinytės.

♦ Mokyklos komanda dalyvavo mažojo futbolo rungtynėse „Pradinukų lyga“.

♦ Alytaus miesto pradinių klasių varžybose  „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“  mokyklos komanda iškovojo II vietą mieste.

♦ Respublikiniame mokinių kūrybinių darbų konkurse „Skelbimas 2018“ 2b klasės mokinė Dominyka Peciulevičiūtė laimėjo III vietą.

♦ Pailgintos mokymosi dienos gupes lankančių mokinių:  Austėjos Valantinaitės, Miglės Cibulskaitės, Deimantės Davidonytės, Uršulės Glaveckaitės, Beatričės Jakučionytės, Arono Sakalausko kūrybiniai darbai, piešiniai buvo spausdinami „NG KIDS Lietuva“ žurnaliuke.

♦ Tarptautiniame konkurse „Tėvynės labui“ Simono Čečėtos darbas įvertintas padėkos raštu.

♦ Nacionaliniame piešinių konkurse „Mes užaugome laisvi“ padėkomis įvertinti  Ugnės Rėklaitytės ir Austėjos Čeponytės (3a) darbai.

♦ Respublikiniame pradinių klasių mokinių nuotraukų konkurse - parodoje „Augink atsakingai ir smagiai“ 2a klasės mokiniai Austėja Čeponytė ir Justas Šimanovskis tapo lauretais.

♦ Kūrybinių darbų konkurse „Tau Lietuva“ miesto pradinių klasių mokinių tarpe laimėta III vieta.

♦ Edukaciniame konkurse „Olympis“  rudens ir pavasario sesijose devyniolika mokinių apdovanoti diplomais su medaliu.

♦ Alytaus miesto tarpmokyklinėse pradinių klasių kvadrato varžybose mokyklos komanda iškovojo II vietą mieste.

20162017 mokslo metų mokinių  laimėjimai

Tarptautinėje olimpiadoje KINGS diplomais apdovanoti 3c klasės mokiniai Kristupas Česnulis ir  Kristupas Miselis, 3a mokinės Džiuginta Jaruševičiūtė ir Laura Patricija  Buzaitė Prereira, 3b klasės mokinė Saulė Matulevičiūtė,  4c klasės mokinė Rūta Mockevičiūtė, 4b klasės mokinys Matas Chščenavičius.

Respublikiniame „Gražiausio  žodžio Lietuva“ konkurse, organizuotame Švenčionyse, 1b klasės mokinės Rūtos Jonės Lynykaitės darbas laimėjo komisijos simpatijas, apdovanotas padėka.

Alytaus miesto vaiko ir mamos dienos centro KUTIS konkurse „Ridu ridu 2017“  1a klasė mieste tapo nugalėtoja ir buvo apdovanota edukaciniu užsiėmimu Alytaus kraštotyros muziejuje.

Tarptautiniame konkurse „Kengūra 2017“ dalyvavo  64 mokiniai.

Anglų kalbos pasiekimai: auksiniais diplomais įvertinti 6 mokiniai, sidabriniais diplomais – 3 mokiniai, oranžiniais diplomais – 3 mokiniai.

Lietuvių kalbos pasiekimai: sidabriniais diplomais – 2 mokiniai, oranžiniais diplomais – 3 mokiniai.

Matematikos pasiekimai: į geriausių Alytaus miesto mokinių dešimtuką pateko Simonas Čečėta (1b klasė), Domantas Navikas (3b klasė), Elzė Padegimaitė (3a klasė), Vaiva Danisevičiūtė (4b klasė), Kamilė Dvilinskaitė (4c klasė).

♦ Alytaus miesto pradinių klasių mokinių matematikos olimpiadoje „Mažoji matematikos olimpiada 2017“ tarp dalyvavusių miesto ketvirtokų 4b klasės mokinė Gerda Brazaitė užėmė II-ąją vietą.

Žemės dienai skirtame konkurse „Saugoju žemę“, rinkdami naudotas baterijas ir galvaninius elementus, kurį organizavo vaiko ir mamos dienos centras „Kutis“, 1c klasės mokiniai tapo  nugalėtojais mieste ir apdovanoti edukaciniu užsiėmimu Alytaus kraštotyros muziejuje.

♦ Alytaus miesto pradinių klasių varžybose  „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“  mokyklos komanda iškovojo II vietą mieste.

Respublikiniame Lietuvos kinologų draugijos mokymo centro konkurse „Antkaklis svajonių šuniukui“ 1a klasės mokinio Adolio Ališausko sukurtas antkaklis pelnė specialųjį prizą.

♦ Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato organizuotame piešinių konkurse „Policininkas vaiko akimis“ 1a klasės mokinės Ugnės Rėklaitytės ir 4c klasės mokinės Viltės Minkelytės darbai išrinkti tarp geriausiųjų ir papuošė Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato 2017 metų kalendorių.

♦ Edukaciniame konkurse „Olympis 2016“  keturi mokiniai apdovanoti diplomu su medaliu, 16 mokinių I-III laipsnio diplomais.

♦ Mokyklos bendruomenė aktyviai dalyvavo 2016 metų Išsipildymo akcijoje - Pyragų dienoje. Buvo surinkta ir paaukota 716 eurų.

 

20152016 mokslo metų mokinių  laimėjimai

 

Augustinos Ivašauskaitės  darbas tapo nugalėtoju Alytaus apskrityje Vilniaus teritorinės ligonių kasos organizuotame piešinių konkurse „Mano šeimos gydytojas“. 

Respublikiniame plakatų konkurse „Vanduo: vartok ir saugok!“ 2a klasės mokinės Ramunės Krugelytės įvertintas II-ąją vieta.

♦ Alytaus miesto ketvirtų klasių mokinių mažojoje matematikos olimpiadoje 4c klasės mokinys Rokas Čižikas užėmė III-ąją vietą.

♦ Lietuvių kalbos „Kengūra 2016“  rezultatai:

auksiniu diplomu apdovanoti Deivydas Kočiubaitis 4a, Matas Kaminskas 4b, Patricija Česynaitė 4b, Indrė  Venčkauskaitė 4c, Ignas Žuravliovas 4c;

sidabriniu diplomu - Kamilė Dvilinskaitė 3c, Deimantė  Kaknevičiūtė 3c, Rokas Čižikas 4c;

oranžiniu diplomu - Liepa Danieliūtė 3a, Gabrielė Kerėžaitė 3a, Vaiva Danisevičiūtė 3b, Rūta Mockevičiūtė 3c, Austėja Jančiūtė 4b, Titas Alakvoščius 4c.

♦ Matematikos konkurse „Kengūra 2016“ į geriausių Lietuvos mokinių 50-tuką pateko 2b klasės mokinė Gabija Brazaitė. Į Alytaus miesto dešimtuką pateko 1b mokinė Gabija Čižikaitė, 2b mokinė Gerda Mikalionytė,  3a klasės mokinys Matas Gavenauskas, 4c mokinys Rokas Čižikas.

Alytaus miesto konkurse „Raštingiausias ketvirtokas“ 4a klasės mokinys Audrius Ditauskas užėmė II -ąją vietą.

♦ Konkurse „Rašau Lietuvos vardą“ 3c klasės darbas įvertintas specialia nominacija.

♦ Miesto pradinių klasių varžybose  „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“  mokyklos komanda iškovojo II vietą mieste.

♦ Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų pradinių klasių regbio finalinėse varžybose „Regbis.Viči.Jėga“ mokyklos komanda, vadovaujama trenerio Dariaus Venzlausko, iškovojo II vietą tarp šešiolikos dalyvavusių komandų.

 

20142015 mokslo metų mokinių  laimėjimai

 

♦ Respublikiniame vaikų nuotraukų konkurse „Lietuvos paukščiai 2015“ 3a klasės mokinio Gustavo Liaukevičiaus nuotraukai skirta III vieta. 

♦ Matematikos konkurse „Kengūra 2015“ į Alytaus miesto dešimtuką pateko 4b mokiniai Jonas Žilinskas ir Dominykas Daukševičius.

♦ Anglų kalbos „Kengūra 2015“  rezultatai:

auksiniais diplomais apdovanoti Naglis Paliušis 4a, Jonas Žilinskas 4b, Orestas Šačkus 4c, Žygimanatas Sivilevičius 4c;  

sidabriniais diplomais - Simonas Packevičius 4a, Toma Stankevičiūtė 4b, Dominykas Curkūnavičius 4c;

oranžiniais diplomais - Ignas Žuravliovas 3c, Anicetas Čeponis 4c.

♦ Lietuvių kalbos „Kengūra 2015“  rezultatai:

auksiniu diplomu apdovanota Gerda Brazaitė 2b;

oranžiniais diplomais - Austėja Jančiūtė 3b, Naglis Paliušis 4a, Toma Stankevičiūtė 4b.

 Alytaus miesto konkurse „Raštingiausias ketvirtokas“ 4 b klasės mokiniai Toma Stankevičiūtė ir Jonas Žilinskas užėmė II -ąją vietą.

♦ Mokykla apdovanota Seimo Pirmininkės Loretos Graužinienės padėkos raštu už mokinių dalyvavimą nacionaliniame pešinių konkurse „Mano stebuklingos Kalėdos“.

♦ Miesto pradinių klasių varžybose  „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“  mokyklos komanda iškovojo I vietą mieste ir II vietą zoninėse varžybose.

♦ Alytaus miesto 1–4 klasių mokinių eilėraščių kūrybos konkurse „Visur gerai, bet savam krašte geriausia“  laureate  tapo 2c klasės mokinė Rūta Mockevičiūtė.

♦ Lietuvos vaikų ir jaunimo centro ir Jaunimo akademijos 2014 metais organizuotame respublikiniame knygų skaitymo festivalyje-konkurse „KNYGŲ PELĖDA“ mokyklos komanda pripažinta kūrybiškiausia.

♦ Alytaus miesto pradinių klasių  kvadrato varžybose mokyklos komanda iškovojo I vietą.

 

 

20132014 mokslo metų mokinių  laimėjimai

 

♦ Matematikos konkurse „Kengūra 2014“ į Alytaus miesto dešimtuką pateko: Rūta Mockevičiūtė 1c, Rokas Čižikas 2c, Žygimantas Sivilevičius 3c.

♦ Miesto „Raštingiausio ketvirtoko“ konkurse 4b klasės mokiniai užėmė prizines vietas: Kipras Žukauskas – I,  Benas Būbnys- II vieta. 

♦ Penkioliktoje miesto IV-V klasių mokinių matematikos olimpiadoje Benas Būbnys užėmė III vietą.

♦ Lietuvių kalbos konkurse „Kengūra 2014“ keturi mokiniai apdovanoti oranžiniais diplomais: Jonas Žilinskas 3c, Benas Būbnys 4b, Kipras Žukauskas 4b, Austėja Jančiauskaitė 4c.

♦ Anglų kalbos „Kengūra 2014“ auksiniais diplomais apdovanoti Jonas Žilinskas 3b, Urtė Kašelionytė 4a, sidabriniu diplomu - Lukas Steponėnas 4b.

♦ 3b klasės mokiniai vykdė gamtamokslinius tyrimus ir pristatė pranešimą respublikinėje pradinių klasių gamtamokslinėje konferencijoje.

♦ Mokyklos komanda užėmė II vietą  Alytaus miesto pradinių klasių  kvadrato varžybose.

♦ Mokyklos ketvirtų klasių komanda varžybose, „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ užėmė I vietą mieste, zoninėse - I vietą, tarpzoninėse - II vietą.

♦ Jurgio Kunčino vaikų ir jaunimo bibliotekoje ir jos skyriuose eksponuotos  trys mokyklos mokinių darbų parodos.

 

20122013 mokslo metų mokinių  laimėjimai

 

♦ Vilniaus lietuvių namų organizuotoje tarptautinėje kūrybinių darbų parodoje „Angelų miestas“ mokinių darbai apdovanoti padėkos raštais.

♦ Mokyklos komanda Varėnoje vykusiose zoninėse saugaus eismo „Šviesoforo“ varžybose atstovavo Alytaus miestui ir buvo apdovanota padėkos raštu.

♦ Respublikiniame matematikos konkurse „Kengūra“ trys mokiniai pateko į geriausių mokinių dešimtuką mieste antrų, trečių ir ketvirtų klasių grupėse.

♦ Keturioliktoje miesto IV-V klasių mokinių matematikos olimpiadoje mokiniai Radvilė Šimaitė užėmė IV vietą, Meda Marcinauskaitė ir Augustas Keblikas V vietą tarp miesto ketvirtokų.

♦ Alytaus miesto savivaldybėje organizuotoje miesto pradinių klasių mokinių fotografijų parodoje „Mano miestas – Alytus“ eksponuoti ir padėkos raštais apdovanoti 4 mokinių darbai.

♦ Miesto pradinių klasių mokinių konkurse „Sveikuolių sveikuoliai“ mokyklos komanda užėmė IV vietą.

♦ Tarpmokyklinėse 4 klasių kvadrato varžybose mokyklos komanda laimėjo II vietą Alytaus mieste.

♦ Alytaus miesto pradinių klasių mokinių eilėraščių konkurse „Aš Tėvynei“ dvi mokinės tapo laureatėmis.

♦ KASP Dainavos apygardos 1-osios rinktinės organizuotose rogučių slalomo varžybose 4c klasės komanda savo amžiaus grupėje užėmė I vietą.

♦ Organizuotos mokinių darbų parodos mieste: dailės būrelio darbų paroda Alytaus miesto savivaldybėje, pailgintos darbo dienos grupės mokinių darbų dvi parodos Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos vaikų ir jaunimo literatūros skyriuje.

♦ Mokyklos mokiniai dalyvavo Alytaus miesto šventės chorų festivalyje „Daina, tau Alytau“.

 

20112012 mokslo metų mokinių  laimėjimai

 

♦ Keturioliktoje miesto IV-V klasių mokinių matematikos olimpiadoje mokyklos mokiniai ketvirtokų grupėje  tapo nugalėtojais: Rokas Povilaitis I vieta, Edvardas Vinerskas II vieta.  Jie atstovavo Alytaus miestui respublikiniame ture Šiauliuose ir tarp 114  dalyvavusių ketvirtokų užėmė 12 ir 21 vietas.

♦ Respublikiniame matematikos konkurse „Kengūra“ du mokiniai pateko į geriausių mokinių dešimtuką mieste.

♦ Policijos departamento organizuotame konkurse „Piešk saugų ir draugišką eismą“ laurėtu tapo 3c klasės mokinys Gustas Laurinaitis.

♦ Vilniaus lietuvių namų organizuotoje parodoje-konkurse „Margi paukščiai iš margučių ritas“ mokyklos mokinių darbai įvertinti III vieta.

♦ Respublikiniame mažųjų skaitovų konkurse  „Spalvingoj eilėraščių pievelėj“ laureate tapo priešmokyklinės grupės ugdytinė Eurika Ališauskaitė.

♦ Pirmų klasių mokiniai ir priešmokyklinės grupės ugdytiniai dalyvavo respublikiniame projekte „Už švarią žemę ir tyrą vandenį“ pateko į geriausiai įvertintų mokyklų penketuką.

♦ Alytaus mieste  vykusiame rankdarbių konkurse „Auksinė adatėlė 2012“ mokinių darbai įvertinti  padėkos raštais.