Mokinių tėveliai su mokytojomis gali susisiekti elektroniniame dienyne Tamo.

Informaciją apie mokytojų kontaktus galima gauti mokyklos raštinėje tel. (8 315) 74 437.

 

Pavardė, vardas

Kvalifikacija

Klasė, dalykas

Kontaktai

 Adomaitienė Laisvutė

Choreografijos mokytoja metodininkė

Šokio mokytoja, Liaudies šokių būrelio vadovė

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Aleškevičienė Virginija Pradinių klasių mokytoja metodininkė 2b klasės mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  Belevičienė Zita  Pradinių klasių mokytoja metodininkė   1c klasės mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  Bartkevičienė Agnė Tikybos mokytoja Dorinis ugdymas (tikyba ) Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  Čibisovienė Jurgita

Pradinių klasių  mokytoja, vyresnioji  anglų kalbos mokytoja

Anglų kalba, Mokinių aktyvo vadovė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  Gecevičienė Vilija Vyresnioji pradinių klasių mokytoja Pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  Gudaitienė Aušra Vyresnioji pradinių klasių mokytoja 2c klasės mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  Gudaitienė Asta Pradinių klasių mokytoja metodininkė 4b klasės mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  Grefienė Inga Pradinių klasių mokytoja metodininkė 3c klasės mokytoja, Mažųjų europiečių būrelio vadovė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 Jančauskienė  Renata Vyresnioji pradinių klasių mokytoja 4c klasės mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  Kazlauskienė Inga Pradinių klasių mokytoja metodininkė 4a klasės mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  Kuncevičienė Laima Pradinių klasių mokytoja metodininkė 1b klasės mokytoja, Matematikos būrelio vadovė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  Klimaitienė Dalytė Muzikos mokytoja metodininkė Muzika, Mažųjų dainorėlių būrelio vadovė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  Martinėnienė Sigutė

Vyresnioji etikos mokytoja, vyresnioji pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja

Dorinis ugdymas (etika)

Pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  Platūkienė Daina Vyresnioji pradinių klasių mokytoja 3a klasės mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  Šiupynaitė Jolita Pradinių klasių mokytoja metodininkė 3b klasės mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  Vološenko Svetlana Pradinių klasių mokytoja metodininkė  2a klasės mokytoja, Sportinių žaidimų būrelio vadovė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  Vološina Ala Ikimokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė Priešmokyklinio ugdymo grupės auklėtoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  Savastė Agnė Anglų kalbos vyresnioji mokytoja

Anglų kalba

Pailgintos darbo dienos grupės auklėtoja
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Zmitrulevičienė Gražina Vyresnioji pradinių klasių mokytoja 1a klasės mokytoja Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 

               

Neformaliojo švietimo veiklos būrelių vadovai

Pavardė, vardas  Neformaliojo švietimo būrelio pavadinimas
    Laima Radzevičienė        Molio studija
    Eduardas Sosunovičius        Mokomės žaisdami LEGO
   Giedrė  Šiugždinienė      Dailės būrelis
   Rindaugas Žitkauskas      Šachmatų būrelis