Projektas „Fiziniam aktyvumui palankios aplinkos plėtra Senamiesčio pradinėje mokykloje" finansuojamas Sporto rėmimo fono lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra.

Sportinių įrengimų aikštelė atidaryta 

 Valio! Pagaliau ilgai laukta sportinių įrengimų aikštelė jau atidaryta. Vėjuotą ir žvarbią dieną pirmieji mūsų aikštelės atidarymo dalyviai - priešmokyklinukai. Jie pirmieji perkirpo atidarymo juostelę, pasveikino visus papuošdami aikštelę balionais ir aišku išbandė karstykles. Toliau atidarymo džiaugsmu dalinosi  ir į veiklas įsitraukė 1-4 klasių mokiniai.

 

Klasės bendruomenės sportinės veiklos vakaras   

  Spalio 21 d. mokyklos sporto salėje vyko 2c klasės bendruomenės sporto vakaras „Sportuoju aš ir mano šeima“. Tai projekto „Fiziniam aktyvumui palankios aplinkos plėtra Senamiesčio pradinėje mokykloje“ viena iš veiklų. Į renginį gausiai susirinko mokiniai su savo šeimos nariais. Dalyviai buvo suskirstyti į keturias komandas ir varžėsi linksmosiose estafetėse, išbandydami naują sportinį inventorių. Smagiai žaidė ir kvadratą. Vakaro metu netrūko teigiamų emocijų, žavėjo dalyvių aktyvumas, komandinis darbas. Renginys pavyko, atsisveikindami tėveliai klausė, kada vėl susitiksime.

2c klasės mokytoja Zita Belevičienė

Šachmatų žingsniai naujoje lentoje

   Pirmuosius ėjimus naujose šachmatų lentose išbandė pirmokai. Ačiū būrelio vadovui Rindaugui  Žitkauskui  už žaidimo paslapčių perteikimą.  Mokyklos koridoriuje įkurta šachmatų erdvė sulaukė didelio susidomėjimo ir jau rikiavosi eilutė norinčių  pasilikti šachmatų  partijai po pamokų.  Netrukus išbandysime ir didžiąją lentą. Kas žino gal auginame būsimus čempionus?