Nuo kovo mėnesio Alytaus Senamiesčio pradinės mokyklos mokinių komanda dalyvavo tarptautiniame  eTwinning programos projekte „English with Twinky”. Kartu su Ispanijos, Turkijos, Italijos ir Tuniso mokiniais senamiestukai atliko daug įvairių užduočių. Pirmoji užduotis buvo sukurti projekto logotipą, kuris jiems asocijuojasi su veikėju vardu Twinky, o tuomet nuspręsti, kuris patinka labiausiai bei taps projekto simboliu. Susipažinkite su nugalėtoju Twinky.

Vėliau mokiniai rinko mėgstamiausius Twinky dalykus: maistą, spalvas, formas, užsiėmimus ir taip mokėsi naujų bei įtvirtino seniai žinomus angliškus žodžius. Taip pat visiems projekto dalyviams teko atsakinga užduotis aprašyti visus Twinky pomėgius ir sudėti juos į virtualią knygą bei sukurti bendrą žodyną su įgarsinimu. Čia galite rasti darbo rezultatus.
Kadangi projektas tarptautinis, reikėjo susipažinti ir su kitais projekto dalyviais. Tai mokiniai padarė atskirų komandų susitikimuose atlikdami bendras žodyno užduotis ir vėliau kurdami bendrą visų šalių kelionių gidą, kuriame kiekvienas pristatė savo miestą ir šalį. Su kelionių gidu kviečiame susipažinti paspaudus šią nuorodą https://read.bookcreator.com/Nt7CkQ361bOj0XXZP8BwOzWVWOj1/WU8x-F8pSa-nX-8D7fM-rQ/-NWYmsYmDkixzI7mBn5T
Po visų atliktų užduočių mokiniai buvo įvertinti projekto dalyvio pažymėjimu. Senamiestukams buvo labai smagu dirbti ir mokytis kartu bendradarbiaujant!
Keisti dydį-+=