Su pavasario žiedais į mokyklą atskubėjo ir 25-asis mokyklos vardadienis – anksti rytą visus susirinkusius aplankė Mikė Pūkuotukas ir Knysliukas. O kad ši įsimintina diena įeitų į mokyklos istoriją, mokyklos bendruomenė kartu nusifotografavo, sustojusi į 25 skaičių.

Visą dieną įvairios kūrybinės veiklos virė tarsi bičių avilys. Mokiniai piešė ant mokyklos grindinio, rašė linkėjimus, dalijo vieni kitiems šypsenas bei kartu klasėse atliko kūrybinius darbus – „aprengė Mokyklą“. Vaikų širdeles džiugino ir Alytaus miesto mokyklos-darželio „Drevinukas“ teatro studijos „Drevinukas“ rodomas spektaklis „Katės namai“.

Bendros šventės metu padalinta daug gražių linkėjimų. Visus sveikino ne tik svečiai – šalia esančių švietimo įstaigų vadovai, pirmoji mokyklos direktorė Aldona Marijona Karalevičienė – bet ir mokyklos šokėjos, „Senamiestuko natelės“. Žinoma, mažuosius senamiestukus pradžiugino ir 25-erių metų sukaktį skelbiantys, į orą paleisti spalvotieji konfeti. O koks vardadienis be dovanų?! Vaikų džiaugsmui, mokyklos direktorei Jolitai Petkevičienei, paskelbus įriedėjo didelis keksiukų tortas! Saldus akcentas – puikių dienos įspūdžių užtvirtinimas.

Už užfiksuotas akimirkas dėkojame fotografei Vilmai Cikanavičienei.

Keisti dydį-+=